Fiskare vid utkanten av staden oljemålning
2015-12-16
349339
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Fiskare vid utkanten av staden, olja på duk, 20x29 cm
Krackeleringar