Maria Allansdotter
2015-12-16
349282
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MARIA ALLANSDOTTER (samtida): Kvinna med blomster och kvinna med katt på axel, signerad och daterad 1994, bemålat stengods, höjd ca 29 cm