Konrad Ekdahl
2015-12-17
349258
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KONRAD EKDAHL-ASKIM (1910-2002): Porträtt, signerad och daterad Ekdahl 38, olja på duk, 49x59 cm