Cecilia Sikström
2015-12-16
349254
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA SIKSTRÖM (född 1962): Madonna, signerad Cecilia Sikström, 129/190, färglitografi, 68x46 cm