Joakim Allgulander
2015-12-20
349225
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad och numrerad Joakim Allgulander 116/240, färglitografi, bladmått 45x84 cm