Joakim Allgulander
2015-12-17
349216
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Mirror", signerad och numrerad Joakim Allgulander 134/240, färglitografi, bladmått 42x61 cm