Lennart Jirlow litografi
2015-12-15
349174
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936), Utsikt från fönstret i Provence, färglitografi, signerad L. Jirlow, 158/280, ca 44 x 56 cm