Samovar
2015-12-15
349171
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SAMOVAR, med fat, Ryssland, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 42 cm
Slitage, lockets knopp löst