Landskap
2015-12-15
349168
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), (2) Landskap, olja på pannå, ca 18x28 cm
Skador