Gunnar Brusewitz
2015-12-15
349166
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Sträckande morkulla, signerad G Brusewitz, akvarell, ca 20x26 cm