Klubbat för:
11 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
JENNY NYSTRÖM (1854-1946) Gubbe och påskkärringar, signerad och daterad Jenny Nyström den 5 de jan 1943, akvarell, tusch och täckvitt på papper, ca 22x17 cm
Zustandsbeschreibung
349164
2015-12-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner