Jennt Nyström Gumma med katt
2015-12-15
349163
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
JENNY NYSTRÖM (1854-1946) Gumma med katt, signerad Jenny Nyström, akvarell, tusch och täckvitt på papper, ca 15x11 cm.