Oljemålning
2015-12-15
349157
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Slädfärd, otydlig signatur, olja på duk,