Max Papart färglitografi
2015-12-15
349103
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994), Komposition, signerad Max Papart, 14/75, färglitografi/carborundum, bladmått ca 60 x 75 cm
Glaset sprucket, fläcakr i nedre vänstra hörnet