James Coignard carborundum
2015-12-15
349093
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad J Coignard och numrerad ea 6/10, färgcarborundum, ca 64x50 cm