Silverbägare
2015-12-15
349077
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BÄGARE, 6 st, silver, K. Anderson, Stockholm 1938, invändigt med förgyllning, livet med graverat spegelmonogram, höjd ca 10,5 cm, total vikt ca 1480 g
Smärre slitage