John Noel Smith - akvarell
2015-12-16
349011
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35 x25 cm