Ceclia Haupt
2015-12-16
348964
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad a tergo Cecilia Haupt, olja på pannå, ca 14x15 cm