Arne Jacobsen Sjuan
2015-12-14
348958
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, gullackerat böjträ, stålunderrede, stämplade FH DENMARK, 1990, sitthöjd ca 43 cm
Slitage, nagg, fläckar