Bojan Kina
2015-12-25
348931
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av landskap, höjd 17 cm
Visas på Geijersgatan 14 i göteborg
Nagg