Bojan
2015-12-25
348917
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1700/1800-tal, Qing dynastin, dekor i underglasyrblått med motiv av stridsscener, höjd 15 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Slitage, smärre lagning