Jens Bentzen Bilkvist oljemålning
2015-12-14
348916
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JENS BENTZEN BILKVIST (1900-tal), Landskap, signerad och daterad Bentzen Bilkvist 25, olja på duk, ca 43x66 cm