Bror Hjorth - teckning
Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
BROR HJORTH (1894-1968): Utsikt från trädgården, signerad Bror Hjorth, blyerts på papper, 13x17 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre pappersveck, små fläckar, ramens förgyllning har fallit bort på några ställen.
348912
2015-12-14