Cecilia Haupt
2015-12-15
348893
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CECILIA HAUPT (född 1972): Längtans landskap, signerad på baksidan Cecilia Haupt, olja på duk, ca 40x40 cm
Fläckar