Edvin Ollers oljemålning
2015-12-14
348877
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959), fruktstilleben, signerad och daterad E.Ollers 1945, olja på duk, 32 x 39 cm