Sekretär gustaviansk stil
2015-12-11
348870
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
SEKRETÄR med stenskiva, gustaviansk stil, med intarsia, olika träslag, höjd 122, 93x47,nyckel finns
Slitage och lagningar