Jan Naliwajko färglitografi
2015-12-11
348866
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Ängel, signerad J. Naliwajko, numrerad 89/360, färglitografi, ca 70x58 cm