Ink on silk (Selected)
2016-01-02
348819
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
INK ON SILK, calligraphy, 20th century, c. 46 x 136 cm
SCROLL, tusch på siden, Kina, 1900-tal, kalligrafi, ca 46 x 136 cm
Slitage och skador