Bestick
2015-12-13
348812
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BESTICK, 1800-tal, handtag i svärtat trä, stål, knivarnas längd ca 26, gafflar ca 17 cm, köttgaffel längd 28 cm
Slitage, delvis spruckna skaft