Kandelabrar 1800-talets andra hälft
2015-12-13
348798
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus vardera, förgylld metall, mittstock i svart sten, höjd ca 55 cm