Spegel gustaviansk stil
2015-12-13
348768
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, skuren och pastellage, ca 96x43 cm