Oidentifierad konstnär olja
2015-12-15
348758
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1880/90-tal): Hamn, olja på duk fäst på pannå, ca 18x23 cm
Smärre färgbortfall