Kniv
2016-01-21
348752
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE LARSSON, troligen, skaft och slida i masurbjörk och vitmetall, signerad och daterad OL -94, längd 21,5 cm