Pelarbord Birgit Norén
2015-12-13
348730
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PELARBORD, 1800-talets andra hälft, björk, höjd 76, 64x44 cm
Skiva med lagning