Greta Gerell oljemålning
2015-12-13
348718
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 600 SEK |
GRETA GERELL (1898-1982): Landskapsmotiv, signerad Gerell 45, olja på pannå, 46x61 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg