Angelica Wiik färglitografi
2015-12-12
348687
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), motiv från Blå porten, signerad Angelica Wiik 8/290, färglitografi, ca 60 x 44 cm, oramad