Angelica Wiik
2015-12-12
348681
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Räven", signerad Angelica Wiik, 110/290, färglitografi med glitter, ca 59,5 x 38 cm, oramad