Ander Palmér oljemålning
2015-12-12
348678
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskap med hus, signerad Palmer, olja på duk, ca 64 x 70 cm