Esaias Thorén färglitografi
2015-12-12
348673
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -73, 522//750, färglitografi, 42x50 cm