Flickdockor
2015-12-11
348467
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FLICKDOCKOR, 3 st, 1900-talets första hälft, varav en Armand Marseille 390 samt 2 st med huvud och armar i cellluloid, kroppar i skinn, längd ca 54-63 cm
Diverse skador, slitage