Anders Udd
2015-12-11
348448
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): Förortsidyll, signerad och numrerad Anders Udd, 5/50, digital print, bladmått 54x54 cm