Lars Tärning
2015-12-16
348431
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Mandariner, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på träpannå, ca 17,5x48 cm