Lars Tärning
2015-12-11
348428
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Äpplen, signerad och daterad Lars Tärning -87, skiktmåleri på pannå, ca 28x55 cm