Roland Svensson färglitografi
2015-12-11
348414
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 244/310, färglitografi, ca 40 x 32cm