Håkan Wellin oljemålning
2015-12-11
348376
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÅKAN WELLIN (född 1960), Komposition, olja på duk, signerad och daterad a tergo Håkan Wellin 2011, 45 x 55 cm