Angelica Wiik färglitografi
2015-12-11
348365
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Lyckohjul, signerad Angelica Wiik, 16/290, färglitografi, bladmått ca 86 x 56 cm