Angelica Wiik färglitografi
2015-12-11
348363
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Monika Z, signerad Angelica Wiik, 264/290, färglitografi med glitter, ca 61 x4 2 cm, oramad