Kniv av Tore Noddeland
2016-01-21
348346
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 9 000 SEK |
TORE NODDELAND, kniv, signerat blad, skaft av masurbjörk samt Sankt Olav i vitmetall, slida i läder med akantusdekor och silverbeslag, monogramsignerad och numrerad 45/100, längd 18 cm