Oidentifierad konstnär oljemålning
2015-12-10
348322
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kustvy, signerad C Born, olja på duk, ca 40x70 cm