Albin Amelin färglitografi
2015-12-10
348279
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterbukett, signerad och daterad Amelin -49, 96/260, färglitografi, ca 73 x 52 cm
Ngt lös bakstycke